Zarząd


Gabriela Fortuna

Prezes Zarządu

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Nauk Społecznych im. Ks. Emila Szramka. Kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu zdobywała w branży finansowej. W latach 2005 – 2018 pracowała na stanowiskach menedżerskich – Dyrektor Makroregionu, Dyrektor Sprzedaży.

Karolina Wantulok

Wiceprezes Zarządu

Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego z tytułem doktora nauk humanistycznych. Od dłuższego czasu związana z branżą hotelarską; w latach 2004 – 2018 pracowała na stanowisku Dyrektora Marketingu w Hotelu Gołębiewski w Wiśle, działa także w Zarządzie Wiślańskiej Organizacji Turystycznej. Doskonale zaznajomiona z rynkiem turystycznym w Wiśle.

Rada nadzorcza


Bartosz Królikowski

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Magister zarządzania Uniwersytetu Jagiellońskiego, Prezes zarządu DuoLife S.A, Przewodniczący Rady Nadzorczej World Healthy Living Foundation, były członek Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie oraz orędownik Instytutu Praktycznej Edukacji. Inwestor w branży nieruchomości. Karierę korporacyjną rozpoczął pracując w branży wydawniczej, następnie w mediach oraz w branży finansowej. Współtworzył i zarządzał firmami z branży szkoleniowej, eventowej, finansowej, hotelarskiej oraz kancelarią adwokacką.

Ludwik Sobolewski

Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej

Doktor nauk prawnych, członek rady Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Prezes Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (2006-2013) i Dyrektor Generalny Giełdy Papierów Wartościowych w Bukareszcie (2013-2017). Wybitny specjalista od rynku kapitałowego, który za swoje osiągnięcia został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski (2000 r.) oraz Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski (2001 r.)

Ludwik Sobolewski DuoVita Smart Apartments