Obecnie poszukujemy:

Specjalisty ds. sprzedaży (condohotele/aparthotele)

Rozmowa rekrutacyjna zdalnie
Przejdź proces rekrutacyjny, nie wychodząc z domu 😊

Główne zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie Inwestorów, Pośredników do sprzedaży inwestycji
  • Aktywna obsługa Klienta oraz sprzedaż inwestycji w formie aparthotelu
  • Prezentowanie Klientom aktualnej oferty
  • Negocjacje w zakresie podpisywanych umów
  • Przeprowadzenie Klienta przez cały proces transakcyjny
  • Opieka posprzedażowa oraz utrzymywanie stałego kontaktu z Klientem
  • Budowanie wizerunku Firmy
  • Przygotowanie raportów z działań sprzedażowych

Wymagania / Profil kandydata:

  • Doświadczenie w sprzedaży nieruchomości /  doświadczenie przy sprzedaży condo-/ aparthotelu będzie dodatkowym atutem
  • Wiedza o rynku finansowym i kapitałowym
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność w działaniu
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy wg priorytetów
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Zaangażowanie i ukierunkowanie na osiąganie założonych celów

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowę B2B
  • Pakiet szkoleń i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Samochód służbowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych celów

Jeżeli jesteś zainteresowany procesem rekrutacji wyślij do nas CV na adres e-mail zarzad@duovita.pl wraz z poniższą klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych we wszelkich rekrutacjach organizowanych przez Goverby Inwestments Sp.zo.o SKA  z siedzibą w Więckowicach 32-082 ul Topolowa 22, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE”