INWESTYCJA W APARTAMENTY


Wiele osób zastanawia się w co zainwestować, aby nasz kapitał nie stracił na wartości przez inflację.

Doskonałym zabezpieczeniem przed inflacją jest inwestycja w apartamenty – szczególnie w miejscach wypoczynkowych, które cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno turystów jak i odbiorców korporacyjnych.

Niewątpliwie taką lokalizacją jest Wisła i to właśnie tutaj powstaje nasza luksusowa inwestycja – aparthotel DuoVita Smart Apartments. Wyjątkowe miejsce, którego możesz stać się współwłaścicielem.

ZAINWESTUJ – WYPOCZYWAJ – ZARABIAJ


Nasza oferta to generator dochodu pasywnego dla ludzi szukających sposobu zabezpieczenia swojego kapitału, którzy chcą, aby ich pieniądze pracowały na nich, bez absorbowania ich czasu. Dodatkowo z każdym rokiem inwestycja będzie zyskiwać na wartości, gdyż ceny nieruchomości ciągle wzrastają.

Osoby, które zainwestują w apartament będą otrzymywały przychód z jego wynajmu, a dodatkowo będą mogły korzystać z pobytów właścicielskich oraz z całej infrastruktury naszego luksusowego aparthotelu.

Zainwestuj i wypoczywaj, a my zadbamy o Twój dochód pasywny!

PUBLIKACJE:


Rynek nieruchomości zawsze był oceniany jako jedna z bezpieczniejszych form inwestowania, a obecny brak perspektyw na wysoką stopę zwrotu z rynku instrumentów finansowych oraz głośne w ostatnim czasie afery rynku kapitałowego tylko ten trend umacniają – komentuje w rozmowie z portalem mycompanypolska.pl Karolina Wantulok, wiceprezes i dyrektor zarządzająca w DuoVita Smart Apartments

zapraszamy do lektury

Zostaw dane do przesłania pełnej ofertyAdministratorem Twoich danych osobowych jest spółka Goverby Investments Sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Więckowicach (KRS: 787822). Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj – proszę zapoznaj się z nimi przed przesłaniem zapytania